תאונות דרכים

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים התשל”ה -1975, קובע כי כל נפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי בגין נזקי גוף שנגרמו לו. אופיר בן משה – משרד עורכי דין לתאונות דרכים מתמחה בייצוג תובעים שנפגעו בתאונות דרכים. המשרד צבר ניסיון רב בייצוג ובניהול תביעות נפגעי תאונות דרכים מכל הסוגים ובכל דרגות הפגיעה – לרבות מקרי מוות.

במקרה של תאונת דרכים, אופיר בן משה.

התקשר עכשיו לטלפון. 03-5661010

תאונת דרכים, מטבעה, היא אירוע לא מתוכנן הנוחת עלינו “כרעם ביום בהיר”. אומנם, מרבית כלי הרכב המעורבים בתאונות הם בעלי ביטוח מתאים אך לעיתים, חברות הביטוח מעדיפות לנהל מאבק משפטי ארוך שמטרתו להתיש את הנפגע ולעיתים אף לגרום לו לוותר על זכאותו לפיצויים. וכאן, עו”ד אופיר בן משה – עורך דין לתאונת דרכים, נכנס לתמונה.

מומחים בתביעות פיצויים בתאונות דרכים

במקרה של תאונה, אופיר בן משה – עורך דין לתאונות דרכים, יסייע לך לקבל את כל המגיע לך במאבקך מול חברות הביטוח ויעמוד על כך שימונו עבורך מומחים רפואיים מטעם בית המשפט בכל התחומים הרפואיים הנדרשים.  המשרד פועל בשיתוף פעולה עם מומחים רפואיים המייעצים בהערכת סיכויי התביעה, בהגשת שאלות הבהרה למומחים שמונו על ידי בית המשפט ובביצוע חקירה נגדית במידת הצורך.

אם וכאשר תאונת הדרכים מהווה גם תאונת עבודה, המשרד ילווה אותך בדיוני הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי ויבטיח כי זכויותיך תמומשנה במלואן.

שכר טרחה לעורך דין לתאונת דרכים? רק לאחר קבלת הפיצויים!

אופיר בן משה – עורך דין לתאונת דרכים, יסייע לך להשיג את הפיצוי המרבי המגיע לך שיעזור לך להתמודד עם הפגיעה בכושר השתכרותך, עם הצורך לממן טיפולים רפואיים, שיקומיים וסיעודיים יקרים ועם הנכות המגבילה את ניידותך. פיצוי ראוי זה, יאפשר לך להתגבר על הטראומה שנגרמה לך בעקבות תאונת דרכים ולהשתקם במהירות האפשרית.
ניהול תביעת הפיצויים על ידי אופיר בן משה – משרד עורכי דין איננה כרוכה בתשלום. שכר הטרחה של עורך דין אופיר בן משה ישולם אך ורק לאחר שתקבל את הפיצויים המגיעים לך בגין נזקי תאונת הדרכים.

שכר הטרחה נקבע באופן מדורג, על פי השלב בו הסתיים הטיפול בתיק ובהתאם להוראות הדין:
במקרה של פשרה לפני הגשת התביעה, שכר טרחה לעורך דין עומד על 8% משווי התביעה. בפשרה לאחר הגשת התביעה שכר הטרחה נקבע על 11% ואילו במקרה בו התיק הסתיים בפסק דין, שכר הטרחה לעורך דין הוא 13%. המחירים אינם כוללים מע”מ.

נפגעת בתאונת דרכים?

 צור קשר וקבל ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות!