רשלנות רפואית

אופיר בן משה – משרד עורכי דין, מעמיד לרשותך ניסיון רב בהגשת תביעות רשלנות רפואית במגוון תחומים, כגון: רשלנות בלידה ובמעקבי הריון, ניתוח שהסתבך בשל רשלנות רפואית, טיפולי שיניים כושלים, איחור באבחון מחלות, פגיעה באוטונומיה, אי קבלת הסכמה מדעת ועוד.

מהי רשלנות רפואית?

תביעות רשלנות רפואית הן תביעות המוגשות על ידי מטופל כנגד הגורם הרפואי המטפל (מוסד רפואי או צוות רפואי/פרא-רפואי) בגין נזק שנגרם בעקבות טיפול רפואי רשלני או ניתוח רשלני – נזק שהפיצוי עבורו הינו פיצוי כספי. רשלנות רפואית עשויה לבוא לידי ביטוי באבחון או חוסר אבחון של מחלה, בטיפול רפואי לקוי, בהדרכה בלתי  מספקת למטופל בטרם מתן הטיפול, באי יידוע אודות סיכונים הצפויים בטיפול ובהעדר קבלת הסכמה מדעת של המטופל.
קיומה של עילה לתביעת רשלנות רפואית מותנה בשלושה תנאים מצטברים: טיפול רפואי רשלני החורג מהפרקטיקה הרפואית המקובלת, קיומו של נזק וקשר סיבתי בין הטיפול הרפואי הרשלני לבין הנזק שנגרם.

מומחים בניהול תביעות רשלנות רפואית

התקשר עכשיו לטלפון. 03-5661010

לאופיר בן משה – משרד עורכי דין יכולת מוכחת בניהול תביעות רשלנות רפואית. כל אחד מתיקי התביעה המנוהלים במשרד, מלווה במיטב המומחים הרפואיים הבכירים בתחום, התורמים מניסיונם בפענוח ממצאי מעבדה ובדיקות דימות ובאיתור ראיות מהותיות ומסמכים בתיק הרפואי, המסייעים לביסוס התביעה וקיומה של רשלנות רפואית. באמצעות חוות דעת המומחים, המשרד פועל על מנת להוכיח כי דרך ההתנהלות וקבלת ההחלטות של הגורם המטפל לקתה בחוסר סבירות ולא לוותה בנקיטת כל אמצעי הזהירות המתבקשים למניעת הנזק או הפגיעה ממנה אתה סובל.

מטרתנו: עשיית צדק והשגת פיצוי מרבי

הניהול המקצועי של תיקי תביעות רשלנות רפואית במשרדנו, מאפשר הצגה נכונה ומדויקת של העובדות והסוגיה הרפואית העומדת על הפרק.
ניסיון המשרד בעבר בייצוג נתבעים מאפשר לך ליהנות מהערכה טובה יותר של סיכויי הצלחת התביעה בתיק רשלנות רפואית ומזיהוי מהיר של נקודות התורפה במערך ההגנה של הנתבע.
יתרונות אלו תורמים לשיעורי ההצלחה הגבוהים של המשרד בתביעות רשלנות רפואית ולהשגת פיצוי מרבי אשר יענה על צרכיך ויספק לך משאבים כלכליים ראויים לקיום חיים נורמטיביים ואיכותיים ככל האפשר – על אף הנזק והמגבלות הגופניות ו/או הנפשיות שנגרמו לך.

 

נפגעת כתוצאה מרשלנות רפואית?

צור קשר וקבל ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות!