נזקי גוף אחרים

נזקי גוף הם כינוי לכלל הנזקים הגופניים והנפשיים הנגרמים לאדם. נזקי גוף מלווים בד”כ בכאבים ובפגיעה בתפקוד הפיזי והנפשי והם גוררים הוצאות רפואיות כבדות. בנוסף, נזקי גוף מובילים לפגיעה ביכולת ההשתכרות המיידית והעתידית של הנפגע ובאיכות חייו. לכן במקרה של נזקי גוף ושל נזקי גוף בתאונת עבודה, קיימת חשיבות רבה בייצוג של עורך דין לנזקי גוף בעל ניסיון רב בתחום.

נפגעת? סובל מנזקי גוף? אל תמתין!

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום! >>

במקרים רבים, תביעת נזקי גוף אינה מוגשת בסמוך למועד האירוע, עקב הצורך להעריך, במשך חודשים ואף שנים, מה היא חומרת הפגיעה, האם היא זמנית או קבועה והאם היא מזכה את הנפגע באחוזי נכות כלשהם.

עם זאת, במידה ואתה סובל מנזקי גוף בתאונת עבודה או מכל סיבה אחרת, אופיר בן משה – עורך דין לנזקי גוף ממליץ לך לשכור ייעוץ וליווי משפטי בסמוך למועד הפגיעה. בכך תימנע ממהלכים שגויים העלולים לפגוע בסיכויי ההצלחה של תביעתך העתידית כנגד המעסיק, חברת הביטוח או תביעת ביטוח לאומי ותוכל להיערך לקראתה באופן מיטבי, באמצעות ביצוע בדיקות רפואיות חשובות, איסוף ותיעוד מסמכים, ליקוט עדויות ועוד.

מומחים בתביעות נזקי גוף

אופיר בן משה- משרד עורכי דין מתמחה בניהול תביעות נזקי גוף למיניהם, כגון תאונות עבודה, נפילות, החלקות וכיוצ”ב – נגד המזיק (מעביד, עירייה, בית ספר וכדומה) ו/או נגד חברות הביטוח – במקרה בו קיימות פוליסות מתאימות (פוליסת אחריות מעבידים, צד שלישי, עבודות קבלניות, תאונות תלמידים ועוד).

אופיר בן משה משרד עורכי דין לנזקי גוף ילווה אותך בתביעת נזקי הגוף על כל שלביה. למשרד ניסיון רב בטיפול בתביעות נזקי גוף בתאונת עבודה ויכולות משפטיות מוכחות בתביעות נזקי גוף מסוגים שונים:

– פגיעה נשימתית ותחלואה בסרטן ובמחלות אחרות עקב חשיפה לחומרים רעילים במקום העבודה;
– פגיעה בשמיעה ו/או טינטון כתוצאה מעבודה בסביבה רועשת ללא אמצעי מיגון;
– נזקי ראייה ו/או נזקים אחרים עקב אי שימוש באמצעי בטיחות מתאימים;
– פגיעות אורתופדיות לרבות בחוליות הגב והצוואר כגון: שבר בחוליה, פריצת דיסק, בלט דיסק, קטיעות גפיים ועוד;
– שחיקת ברכיים כתוצאה מאופי העבודה;
– פגיעות נפשיות ונזקים פסיכיאטריים;
– תאונות תלמידים בבית הספר ועוד.

המשרד יפעל למיצוי ההליכים המשפטיים ולהשגת פיצוי כספי מקסימאלי, התואם את חומרת הנזק הגופני ו/או הנפשי שנגרם לך כתוצאה מנזקי גוף – זאת על מנת שתוכל לשוב לחיי שגרה בהקדם האפשרי.

מעוניין לתבוע בגין נזקי גוף?

 צור קשר וקבל ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות!