דיני ביטוח

לא אחת, אנו שומעים על אנשים המשלמים כל חייהם לביטוח הלאומי או לחברות הביטוח הפרטיות, אך בשעת אירוע ביטוחי, הם אינם זוכים ליהנות מהפיצוי לו הם ראויים. אם גם אתה נמצא בסיטואציה הזו, אתה לא לבד. אופיר בן משה – משרד עורכי דין המתמחה בדיני ביטוח, עומד לרשותך עם כל הידע, הניסיון וההצלחות בתביעות דיני ביטוח.

תביעות ביטוח- כדי שתקבל את כל המגיע לך.

התקשר עכשיו לטלפון. 03-5661010

אופיר בן משה – עורך דין לביטוח, מתמחה בתביעות דיני ביטוח במגוון תחומים: ביטוחי חיים, אובדן כושר עבודה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל, ביטוחי מחלות, תאונות תלמידים, תביעות תשלום ביטוח לאומי על תאונת עבודה ומימוש זכויות.

צוות המשרד צבר ניסיון רב במימוש הזכויות הביטוחיות של לקוחותיו. ההיכרות העמוקה של המשרד עם חברות הביטוח אותן ייצג בעבר, מאפשר לך ליהנות מיתרון אמיתי בניהול התביעה, בניהול המשא ומתן ובהערכה טובה יותר של כדאיות הצעות הפשרה השונות, אותן תקבל במהלך התביעה.

המומחים בתביעות ביטוח

תביעות דיני ביטוח מחייבות מעורבות של אנשי מקצוע ומומחים כגון מהנדסים, רואי חשבון, רופאים, כלכלנים ועוד. לאופיר בן משה – משרד עורכי דין קשרי עבודה הדוקים עם המומחים המובילים בישראל בתחומים אלו, המגישים חוות דעת משפטית אובייקטיבית ואמינה ומסייעים לגיבוש תיק תביעה מוצק, בעל סיכויי הצלחה גבוהים.

מעוניין לתבוע את חברת הביטוח?

 צור קשר וקבל ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות!